Projektujemy razem! Warsztaty we Wrocławiu

Dziękujemy wszystkim młodym i starszym projektantom za fantastyczne projekty nowego wizerunku Przedmieścia Oławskiego. Wczoraj w Pracowni była prawdziwa rewitalizacją przeprowadzona pod nadzorem architekta. Oto co powstało!

Pracownia01

Pracownia02

“Projektujemy razem”
Warsztaty projektowania przestrzeni prywatnej oraz publicznej z architektem. Zacznijmy wspólnie zmieniać Nasze otoczenie na lepsze. Razem zaprojektujemy ciekawsze rozwiązania dla zastanej sytuacji wokół Nas. Warsztaty odbędą się w sobotę 5 grudnia o 12.00 do 15.00 w Pracowni na Komuny Paryskiej 45 we Wrocławiu.

Jak to zrobimy:
1. Zrób zdjęcia, wydrukuj je lub przynieś rzut/rysunek miejsca, które chciałbyś zmienić (np. mieszkanie, pokój, podwórko).
2. Przyjdź do Pracownii z plikami do druku lub wydrukowanymi zdjęciami i rysunkami i spotkaj się z zaproszonym architektem.
3. Wspólnie omówimy aktualne sytuacje przedstawione na zdjęciach i rysunkach, zrobimy podsumowanie potrzeb mieszkańców.
4. Inspirując się potrzebami, stworzymy razem nowe ciekawe rozwiązania. Tworząc rysunki i kolaże z Waszych zdjęć i rzutów.
5. Wykonane projekty można będzie wykorzystać do najbliższego konkursu na Wrocławski Budżet Obywatelskie.

Odwiedź Pracownię Komuny Paryskiej 45 w sobotę i wróć do domu z nowym spojrzeniem i projektem na swoją okolicę. Warsztaty są bezpłatne i skierowane do młodzieży i dorosłych.

Pracownia na Komuny Paryskiej 45 jest działaniem artystów w ramach programu Wrocław – wejście od podwórza Europejskiej Stolicy Kultury 2016.

css.php